Blog

Czym są systemy przyzywowe?

Systemy przyzywoweSystemem przyzywowym nazywamy zaawansowane technologicznie rozwiązanie, pozwalające na usprawnienie komunikacji w wielu miejscach. System działa poprzez szereg paneli i nadajników, za pomocą których możliwe jest porozumiewanie się oraz sygnalizowanie konkretnych potrzeb.

Więcej…

 

Opłacalne kierunki studiów

Opłacalne kierunki studiówWielu maturzystów zastanawia się nad wyborem studiów nie tylko biorąc pod uwagę własne zainteresowania, ale również rynek pracy i obecną sytuację na nim. Wielu młodych ludzi marzy o studiowaniu tego, co ich interesuje, ale myślą również rozsądnie, zastanawiając się, co pozwoli im na utrzymanie się w przyszłości.

Więcej…

   

Paint i jego rodzaje

Program graficzny Microsoft Paint jest jednym z najprostszych tego typu na rynku. Daje on do dyspozycji kilka narzędzi i możliwości obróbki zdjęć czy obrazów. Grafikę można w Paincie edytować, obracać, powiększać, rozciągać, dopasowywać jej atrybuty, takie jak: kolory, przezroczystość bądź szerokość.

Więcej…

 

Czym są infokioski?

InfokioskiWielokrotnie nazwa jakiegoś urządzenia czy zjawiska niewiele nam mówi, ale w rzeczywistości stykamy się z nim na co dzień. Tak jest w przypadku infokiosków, nowoczesnych, interaktywnych terminali informacyjnych, wykorzystywanych na szeroką skalę w sprzedaży, reklamie, turystyce, sektorze badań opinii publicznej czy medycynie.

Więcej…